Volejte na číslo: +420 602 969 616 | ledex@ledex-as.cz

Osvětlení

Úvodní stránka/Osvětlení
 • antivirus clean air led zadní část antivirové svítidlo LED
  ANTI-VIROVÝ, ANTI-SEPTICKÝ, ANTI-BAKTERIÁLNÍ VZDUCH ČISTÍCÍ LED PANEL S NANO TECHNOLOGIÍ Nejnovější výzkumy v oblasti nanotechnologií v kombinaci s LED technologií a dlouhodobými znalostmi eliminace patogenů umožnily vyvinout svítidlo s funkcí čistění vzduchu. Svítidlo ANTIVIRUS CLEAN AIR čistí vzduch od virů, bakterií a dalších nečistot pomocí FOTOKATALÝZY. Dokáže eliminovat viry (COVID-19), bakterie i škodlivé plyny jako formaldehyd apod. Vysoká kvalita použitých materiálů, dlouhá životnost a žádné emise UV IR záření. Vlastnosti produktu:
  • Vytváří zdravé prostředí s čistým a svěžím vzduchem.
  • Aktivně likviduje bakterie a viry ze vzduchu, filtruje znečištěné ovzduší, vyčistí 5,73m3/min. Např. místnost 6 x 5m se standardní výškou 2,8m = 84m3 vzduchu vyčistí za cca 15 minut.
  • Redukuje poletující částice ve vzduchu.
  •  Odstraňuje koncentraci TVOC ve vzduchu.
  • Úspora instalačního prostoru, 2v1 zařízení je instalováno do svítidla.
  • Osvětluje prostor a eliminuje patogeny.
  • High-tech design.
  • Snadná a rychlá instalace, jednoduchá obsluha. Svítidlo lze použít samostatně, proces čištění lze zapínat nezávisle (< 40 dB).
  • Široké možnosti využití - antibakteriální povrchová úprava svítidla pro použití v nemocnicích, lékárnách, kancelářích, laboratořích i jiných exponovaných prostorech, např. školských a kulturních zařízeních.
  • Okolní provozní teplota: -20 °C až +50 °C.
  • Účinnost > 0,95, rozměry 60x60x15cm, hmotnost 7kg.
  • Životnost LED čipu, L70 > 100 000 hodin při +25 °C.
 • Svítidlo určené pro osvětlení interiérů výrobních, provozních a skladových prostor. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce Samsung/LG. Svítidlo může být zavěšeno, přisazeno ke stropu nebo kabelovému žlabu. Připojení 230 V ve smyčkovací svorkovnici uprostřed svítidla. Volitelně lze objednat variantu pro připojení konektorem Wieland Gesis IP68. Dodáváme také s řízením DALI nebo invertorem pro nouzové osvětlení.
 • EMITEA Světlo
  Závěsný lištový systém umožňující vytvářet dlouhé souvislé řady svítidel. Osazeno LED čipy s účinností až 160lm/W. Dodáváme také v provedení pro DALI systém řízení svítidel. Optické prvky lze volit pro plošné nebo souvislé nasvětlení regálů po obou stranách uličky prodejních regálů. Případně hluboko zářící charakteristiku pro osvětlení vysokých hal. Lze objednat také varianty s invertorem pro nouzové osvětlení. Systém vychází z násobků svítidel a zaslepovacích krytů v délce 1,5 m.
 • led panel 180lmpw
  Vysoce účinné svítidlo eVISIO BTP.U2 vyniká svou světelnou účinností až 180lm/w. Distribuce světla je zajištěna technologií backlit a oslnění zamezuje prizmatický difuzor. Napájecí zdroj je umístěn na straně těla svítidla a může být ovládán např. DALI protokolem. Volitelně lze vybavit nouzovým modulem pro případ výpadku napájení.
 • eVISIO Prizma eVISIO Prizma
  LED vestavné svítidlo je určené pro osvětlení interiérů. Hliníkové těleso zajišťuje dokonalý odvod tepla. Použité optické prvky jsou vyrobeny z PMMA desek. Microprizma difusor zaručuje výborné světelné podmínky a nízký faktor UGR<19. Instalace je určená do kazetových podhledů 600 x 600 mm. S příslušenstvím lze svítidlo zavěsit na nerezová lanka, vložit do otvoru v SDK nebo přisadit ke stropu pomocí doplňkového hliníkového rámečku.
 • LineLED 2G LineLED 2G
  Svítidlo určené pro osvětlení sportovišť, průmyslových, provozních a skladových prostor. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce CREE Inc. California/USA. Robustní eloxovaný hliníkový profil zajišťuje dokonalý odvod tepla a zároveň tvoří nosnou konstrukci s vysokou pevností. Lze vybírat z velké škály optických prvků, a to jak ze směrových, tak i z plošných optik z PMMA s UV ochranou. Svítidlo může být zavěšeno, přisazeno ke stropu nebo kabelovému žlabu. Dodáváme také varianty s řízením PWM, 1–10 V nebo DALI.
 • PanLED
  Decentní design a ideální výkon se snoubily v jedno a daly vzniknout svítidlu PanLED. Toto svítidlo určené pro osvětlení interiéru se vyznačuje produkcí příjemného a nikterak nerušivého osvětlení. Své uplatnění najde v domácnostech i ve výrobě. Je vhodné pro osvětlení chodeb, bytů, školních či zdravotnických zařízení a dobře poslouží i v průmyslových prostorách. Náročné podmínky zvládá díky své hliníkové konstrukci, která se stará o odvod tepla a krytí z mléčného PMMA brání pronikání prachových částic
 • Selene Selene
  Svítidlo SELENE české výroby je flexibilním výrobkem co do světelného výkonu v nejrůznějších variantách od 10W až 150W / 1400lm až 20 800lm a zároveň variabilního polohování. Používá se k osvětlení veřejných prostranství, ulic, chodníků a komunikací s běžným provozem. Nejčastější použití je montáž na sadové a parkové stožáry pro osvětlení parků, chodníků a přilehlých komunikací. Svítidlo je vyráběno v základní výkonnostní řadě, ale jeho výroba je především zakázková. Vyrábí se na základě technických požadavků prostředí v daném umístění (měření, projektová příprava). Svítidlo díky použití technologie LED čipů společnosti CREE Inc. zaručuje výraznou energetickou úsporu a vysokou světelnou účinnost přes 180lm/W a dlouhou životnost, pokles světelného toku - L90/50000h. Ke stažení: technický list SELENE, matrice ldt SELENE  
 • THEA THEA
  Svítidlo určené pro veřejné osvětlení, montáž na rameno výložníku nebo sloup o průměru 46 až 76 mm. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce CREE Inc. California/USA. Napájeno předřadníky OSRAM s ochranou přehřátí LED zdroje. Aktivní funkce CLO na 100 000 h. Programovatelný AstroDIM. Těleso svítidla tvoří hliníkový odlitek z EN AB-44300. Použité optické prvky jsou vyrobeny s UV ochranou a vysokou odolností proti vandalizmu, chráněné tvrzeným bezpečnostním sklem. Hliníkové provedení se šrouby z nerezavějící oceli a hliníkovým kloubem. Kloub je možné nastavit v rozsahu ±15° vodorovně nebo svisle. Připojení externím kabelem ve svorkovnici uvnitř svítidla.
 • TRITON trojsprah TRITON
  LED svítidlo TRITON je určeno pro osvětlení skladových a výrobních prostor. Vyniká jedinečným světelným výkonem 200lm/W. Robustní hliníkové tělo zajišťuje dokonalý odvod tepla. Svítidlo lze montovat přisazené, závěsné nebo bočním držákem. Volitelná výbava např. stmívatelný předřadník DALI 0-10V. Svítidlo je v základu vybaveno napájecím zdrojem Moso Power. Stmívatelná verze Meanwell. Životnost: 50 000 hodin / L80B20
  TRITON je zakázkové svítidlo, jehož výkon (30-400W) i rozměry se mění na základě požadavků konkrétního projektu.

Název

Go to Top