Volejte na číslo: +420 602 969 616 | ledex@ledex-as.cz

Osvětlení - průmysl

Úvodní stránka/Osvětlení/Osvětlení - průmysl
 • TRITON trojsprah TRITON
  LED svítidlo TRITON je určeno pro osvětlení skladových a výrobních prostor. Vyniká jedinečným světelným výkonem 200lm/W. Robustní hliníkové tělo zajišťuje dokonalý odvod tepla. Svítidlo lze montovat přisazené, závěsné nebo bočním držákem. Volitelná výbava např. stmívatelný předřadník DALI 0-10V. Svítidlo je v základu vybaveno napájecím zdrojem Moso Power. Stmívatelná verze Meanwell. Životnost: 50 000 hodin / L80B20
  TRITON je zakázkové svítidlo, jehož výkon (30-400W) i rozměry se mění na základě požadavků konkrétního projektu.
 • LineLED 2G LineLED 2G
  Svítidlo určené pro osvětlení sportovišť, průmyslových, provozních a skladových prostor. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce CREE Inc. California/USA. Robustní eloxovaný hliníkový profil zajišťuje dokonalý odvod tepla a zároveň tvoří nosnou konstrukci s vysokou pevností. Lze vybírat z velké škály optických prvků, a to jak ze směrových, tak i z plošných optik z PMMA s UV ochranou. Svítidlo může být zavěšeno, přisazeno ke stropu nebo kabelovému žlabu. Dodáváme také varianty s řízením PWM, 1–10 V nebo DALI.
 • EMITEA Světlo
  Závěsný lištový systém umožňující vytvářet dlouhé souvislé řady svítidel. Osazeno LED čipy s účinností až 160lm/W. Dodáváme také v provedení pro DALI systém řízení svítidel. Optické prvky lze volit pro plošné nebo souvislé nasvětlení regálů po obou stranách uličky prodejních regálů. Případně hluboko zářící charakteristiku pro osvětlení vysokých hal. Lze objednat také varianty s invertorem pro nouzové osvětlení. Systém vychází z násobků svítidel a zaslepovacích krytů v délce 1,5 m.
 • Svítidlo určené pro osvětlení interiérů výrobních, provozních a skladových prostor. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce Samsung/LG. Svítidlo může být zavěšeno, přisazeno ke stropu nebo kabelovému žlabu. Připojení 230 V ve smyčkovací svorkovnici uprostřed svítidla. Volitelně lze objednat variantu pro připojení konektorem Wieland Gesis IP68. Dodáváme také s řízením DALI nebo invertorem pro nouzové osvětlení.

Název

Go to Top